Przeskocz do treści

Niezapomniane urodziny dla dzieci na terenie Poznania i okolic

Zastanawiasz się jak urządzić wyjątkowe urodziny dla dziecka? Laboratorium Młodego Badacza to świetny pomysł na szalone przyjęcie naukowe. Nasze imprezy urodzinowe dla dzieci prowadzone są w formie warsztatów, na których każdy uczestnik ma szansę poczuć się jak szalony naukowiec. Stworzymy atmosferę, jak w prawdziwym laboratorium.

Dzieci samodzielnie przeprowadzą wielobarwne doświadczenia, wykonają przedziwne mikstury, przeniosą się do Krainy Lodu i ocenią, czy „suchy lód” rzeczywiście jest suchy, sprawdzą, czy w kuchni może wybuchnąć wulkan. Imprezy urodzinowe w Laboratorium Młodego Badacza rozpalają w dzieciach pasję odkrywcy i eksperymentatora. Gwarantujemy dwie godziny świetnej zabawy, ekscytującej przygody i szalonych eksperymentów naukowych!

To wspaniały, oryginalny pomysł na urodziny dla dziecka. W trakcie imprezy uczestnicy są zafascynowani, świetnie się bawią, a dodatkowo zyskują wiedzę!

Organizacja urodzin dla dziecka

Urodziny naukowe organizowane są w autentycznym laboratorium w Szkole Podstawowej Cogito w Poznaniu. Są skierowane są do dzieci w wieku 5-10 lat.

W ramach organizacji urodzin dla dzieci zapewniamy dekoracje i potrzebne do przeprowadzenia zajęć odczynniki oraz naczynia. Uczestnicy urodzinowej imprezy z eksperymentami zostaną ubrani w strój młodego naukowca: kitel laboratoryjny, okulary ochronne i rękawiczki.

urodziny dla dzieci

Każdy otrzyma dyplom uczestnictwa na naukowych urodzinach z eksperymentami. Poza znakomitą dwugodzinną zabawą zapewniamy również słodkie i słone przekąski, wodę i soki. W ramach dodatkowego zamówienia możemy zorganizować tort oraz poczęstunek kawowy dla rodziców.

Koszt urządzenia dwugodzinnej zabawy urodzinowej dla dzieci to 550 zł. Cena podstawowa obejmuje organizację przyjęcia dla grupy liczącej do 8 pociech. Dopłata za każde kolejne zaproszone dziecko wynosi 25 zł, do maksymalnej liczby 14 uczestników. Cena nie obejmuje zamówienia tortu i poczęstunku kawowego dla rodziców.

Przykładowe atrakcje

Magiczna Kraina Lodu

Uczestnicy będą zamrażać i rozmrażać, wykonają
doświadczenia z lodowatym lodem i z takim całkiem ciepłym. Sprawdzą czy „suchy lód” naprawdę jest suchy.

kraina lodu
wulkany z suchego lodu

Kolorowe wulkany

Będzie naprawdę wybuchowo. To niesamowita zabawa, w
której wulkany eksplodują kolorową pianą wywołując głośne wybuchy śmiechu.

Więcej o nas

Zapraszamy do kontaktu