Przeskocz do treści

Niezapomniane urodziny dla dzieci na terenie Poznania i okolic

Zastanawiasz się jak urządzić wyjątkowe urodziny dla dziecka? Laboratorium Młodego Badacza to świetny pomysł na szalone przyjęcie naukowe. Nasze imprezy urodzinowe dla dzieci prowadzone są w formie warsztatów, na których każdy uczestnik ma szansę poczuć się jak szalony naukowiec. Stworzymy atmosferę, jak w prawdziwym laboratorium.

Dzieci samodzielnie przeprowadzą wielobarwne doświadczenia, wykonają przedziwne mikstury, przeniosą się do Krainy Lodu i ocenią, czy „suchy lód” rzeczywiście jest suchy, sprawdzą także, czy w kuchni może wybuchnąć wulkan. Imprezy urodzinowe w Laboratorium Młodego Badacza rozpalają w dzieciach pasję odkrywcy i eksperymentatora. Gwarantujemy dwie godziny świetnej zabawy, ekscytującej przygody i szalonych eksperymentów naukowych!

To wspaniały, oryginalny pomysł na urodziny dla dziecka. W trakcie imprezy uczestnicy są zafascynowani, świetnie się bawią, a dodatkowo zyskują wiedzę!

Organizacja urodzin dla dziecka

Urodziny naukowe organizowane są w Szkole Języków Obcych "Mastermind" w Poznaniu. Są skierowane są do dzieci w wieku 5-10 lat.

W ramach organizacji urodzin dla dzieci zapewniamy dekoracje i potrzebne do przeprowadzenia zajęć odczynniki oraz naczynia. Uczestnicy urodzinowej imprezy z eksperymentami zostaną ubrani w strój młodego naukowca: kitel laboratoryjny, okulary ochronne i rękawiczki.

urodziny dla dzieci

Każdy otrzyma dyplom uczestnictwa na naukowych urodzinach z eksperymentami. W ramach dodatkowego zamówienia możemy zorganizować tort oraz poczęstunek dla dzieci.

Koszt urządzenia dwugodzinnej zabawy urodzinowej dla dzieci to 600 zł. Cena podstawowa obejmuje organizację przyjęcia dla grupy liczącej do 10 pociech.

Przykładowe atrakcje

Magiczna Kraina Lodu

Uczestnicy będą zamrażać i rozmrażać, wykonają
doświadczenia z lodowatym lodem i z takim całkiem ciepłym. Sprawdzą czy „suchy lód” naprawdę jest suchy.

kraina lodu
wulkany z suchego lodu

Kolorowe wulkany

Będzie naprawdę wybuchowo. To niesamowita zabawa, w
której wulkany eksplodują kolorową pianą wywołując głośne wybuchy śmiechu.

Więcej o nas

Zapraszamy do kontaktu